Top prodejce Neckermann Top prodejce Fisher Certifikát Limes travel Dimplom Limes travel

O nás

O cestovní agentuře Limes Travel

Cestovní agentura Limes Travel byla založena v roce 2014. Název pochází z latinského „limes“, což  znamená „hranice“ a zdál se tedy velmi příznačný pro název cestovní agentury. 

K založení cestovní agentury nás vedla cestovatelská vášeň, touha za poznáním a zprostředkování nejpěknějších chvil našim klientům. Snažíme se Vám plnit všechna přání a nabízet dovolenou na míru. Dokážeme najít každému dovolenou dle jeho představ, možností a to hlavně proto, že spolupracujeme s desítkami nejen českých, ale i německých a rakouských cestovních kanceláří.

Díky naším zkušenostem dokážeme nabídnout poradenství ohledně destinací a výhodou Limes Travel je individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Pokud jste ze Zlína a okolí, můžete nás navštívit v nádherných prostorách, které se nachází v centru Zlína, na ulici Zarámí 92, v budově stavební společnosti Manag. S těmi, co jsou z různých koutů České republiky, lze vše vyřídit elektronickou formou nebo po telefonu. V obou případech Vám nabídneme to nejlepší poradenství.

Procestovali jsme několik koutů světa a tudíž máme zkušenosti se všemi nejčastěji navštěvovanými evropskými destinacemi, ale také s exotickými státy ležícími v Karibském moři (Dominikánská republika, Bahamy, Puerto Rico, Panenské ostrovy). Navštívili jsme i Thajsko, Maledivy nebo procestovali část Ameriky.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu, k dispozici máme také dětský koutek pro Vaše nejmenší dobrodruhy.

Cestujte s námi za hranice svých představ.

Tereza a Irena